13 lutego 2014

„Dzieciństwo kadrem malowane” - wystawa prac fotografujących Mam22 lutego (sobota) w Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu” w Toruniu odbędzie się wernisaż wyjątkowej wystawy fotograficznej. Tematem przewodnim wystawy jest dziecko i dzieciństwo,  a same  fotografiesą dziełem mam -  utalentowanych fotografek.


Wernisaż jest wydarzeniem otwartym, na który organizatorzy zapraszają wszystkich, zwłaszcza rodziny z dziećmi. Na spotkaniu będzie można nie tylko podziwiać wspaniale fotografie przedstawiające dzieci w wyjątkowych i pięknych portretach, zdjęciach reportażowych, artystycznych i kreatywnych ujęciach,  ale także porozmawiać z autorkami zdjęć oraz instruktorami Akademii Fotografii Dziecięcej.

Zdjęcia z wystawy „Dzieciństwo kadrem malowane” będzie można zobaczyć już 22 lutego  (sobota) w Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu” w Toruniu. Uroczyste otwarcie o godzinie 15:00. 

Od dnia 25 lutego do dnia 1 kwietnia 2014 r. wystawa będzie dostępna w Kreatywnej Kamienicy w Toruniu, przy ul. Browarnej 4 .

Zapraszam serdecznie jako partner wydarzenia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz